توجه! کلیه قالب ها به زبان انگلیسی می باشد و در صورتی که خواستید می توانید به واحد ترجمه مراجعه کنید

قالب وردپرس Slicmart

قالب وردپرس Slicmart – قالب چند منظوره ووکامرس

قالب وردپرس slickmart قالب چند منظوره یک قالب برجسته برای فروشگاه تجارت الکترونیک شما است. طرح زمینه Slickmart ساده ، بصری و مجلل با ترکیبی از رنگهای سفید و سبز است. یک ویژگی سریع بسیار زیبا که به شما امکان می دهد بدون نیاز به بازدید از صفحه جزئیات ، اطلاعات محصول را به سرعت در یک پنجره دستی مفید نمایش دهید.

قالب وردپرس Slicmart

Slicmart – Elementor Multipurpose WooCommerce Theme

این قالب بر پایه ووکامرس ساخته شده است که تمام نیاز های شما برای فروش آنلاین را فراهم می کند.

قالب وردپرس slickmart بسیاری از ویژگی های مفید مانند بهینه سازی SEO ، فونت های Google ، کاملاً ریسپانسیو، visual composer ، revolution slider و بسیاری دیگر را ارائه می دهد. با قالب ما ، می توانید یک کسب و کار راه اندازی کنید. ما اطمینان داریم که تمام نیازهای شما را برآورده می کند!

هدف ما در سایت قالب خارجی ووکارت، ارائه نسخه اصلی قالب های خارجی به دوستداران  پلتفرم های مختلف است. در صورت داشتن هر گونه پرسش و سفارش خرید می توانید به برقراری ارتباط با کارشناسان با تجربه و متخصص ما بپردازید.

منبع

توجه: تمامی قالب های موجود در این سایت نسخه اصل و کاملا ایمن هستند. با قابلیت اپدیت منظم و بدون هیچ گونه قفل گذاری. پس از انتخاب قالب مورد نظر خود می ت وانید با روش های گفته شده در زیر تماس بگیرید.جهت اطمینان شما عزیزان ابتدا ق الب را بر روی وب سایت خود نصب می کنیم و پس از تائید اقدام به خرید محصول نما ئید.

قالب های مشایه
قالب وردپرس Solar Installation

قالب وردپرس Solar Installation

نویسنده : adnk
1 بازدید تا الان
قالب وردپرس Workshop Tools Store

قالب وردپرس Workshop Tools Store

نویسنده : adnk
6 بازدید تا الان
قالب وردپرس Valerie

قالب وردپرس Valerie

نویسنده : adnk
6 بازدید تا الان
فرم نظر
تبلیغات
تبلیغات

سفارش تبلیغات

کلیک کنید