توجه! کلیه قالب ها به زبان انگلیسی می باشد و در صورتی که خواستید می توانید به واحد ترجمه مراجعه کنید

فارسی سازی

کسب و کار شما هر چه که باشد جهت معرفی بهتر  فعالیت خود به دیگران و  در نظر گرفتن گسترش ارتباطات  از طریق اینترنت در دنیای کنونی، علاوه بر فروش محصولات خود به روش سنتی بهتر است با ایجاد وب سایت  اختصاصی حوزه فعالیت و مشتریان خود را افزایش دهید و در نتیجه در آمد بیشتری کسب کنید.

وب سایت فروشگاهی قالب خارجی ووکارت با هدف ارائه نسخه اصل (انگلیسی) انواع قالب های مختلف موجود در زمینه طراحی سایت ایجاد شده است.

فهرست قالب های ما در فروشگاه قالب خارجی ووکارت:

  •  قالب وردپرس
  • قالب ووکامرس
  • قالب Html
  • قالب اوپن کارت
  • قالب Whmcs
  • قالب های دیگر

شما با مراجعه به هر یک از دسته بندی های گفته شده می توانید لیست کامل قالب های موجود در هر بخش را مشاهده کنید. در صورت عدم مشاهده قالب مورد نظر خود، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید یا با رفتن به ناحیه کاربری اقدام به ارسال تیکت نمائید.

توجه:

1- تمامی قالب های موجود در این سایت نسخه اصل و بدون هیچ گونه کد مخرب و نال هستند. با قابلیت اپدیت منظم و بدون هیچ گونه قفل گذاری.جهت اطمینان شما عزیزان ابتدا قالب را بر روی وب سایت خود نصب می کنیم و شما پس از تائید اقدام به خرید محصول نمائید.

2- پس از انتخاب قالب می توانید اقدامات مربوط به فارسی سازی و راست چین شدن قالب خود را به کارشناسان ما بسپارید و علاوه بر صرفه جویی در زمان خود از انتخاب خود لذت ببرید.

3- در کنار قالب های موجود در وب سایت فروشگاهی ووکارت، ما قادر به طراحی انواع قالب های اختصاصی و رفع انواع مشکلات موجود در وب سایت های مختلف نیز هستیم. می توانید با روش های گفته شده در زیر با متخصصین ما تماس بگیرید و به بهترین راهنمایی و مشاوره در جهت بهبود وضعیت وب سایت خود دست یابید.

جهت فارسی سازی قالب و دریافت پاسخ پرسش های خود، می توانید از طریق یکی از راه های زیر با ما تماس بگیرید :

  1. شماره تماس های 09179059350
  2. آیدی های تلگرام [email protected]
تبلیغات
تبلیغات

سفارش تبلیغات

کلیک کنید