توجه! کلیه قالب ها به زبان انگلیسی می باشد و در صورتی که خواستید می توانید به واحد ترجمه مراجعه کنید

درباره ما

با پیشرفت دانش برنامه نویسی، عرضه شدن پلتفرم های مختلف و سلیقه های مختلف کاربران، نیاز به وجود یک منبع مطمئن و آگاه، جهت خرید نسخه اصلی قالب در جهت رفع نیازهای کاربران این سیستم به شدت حس میشد. اکنون پس از سال ها فعالیت در زمینه های مختلف برنامه نویسی، تصمیم به ایجاد وب سایتی برای ارائه انواع قالب خارجی در نظر گرفته ایم.

در واقع آن چه که ما را تشویق کرد تا این وب سایت را تشکیل دهیم رسیدن به این دیدگاه هست که : ما به تنهایی می توانیم کارهای کوچکی انجام دهیم اما با همکاری هم،می توانیم تغییرات بزرگی را به وجود آوریم . تغییراتی که پرورش هم بستگی، نشر دانش و کمک به هم نوع را تقویت می کند و ایرانی پویاتر سرشاز از جوانانی مستعد و موفق را تشکیل می دهد.

فهرست قالب های ما در فروشگاه قالب خارجی ووکارت:

  •  قالب وردپرس
  • قالب ووکامرس
  • قالب Html
  • قالب اوپن کارت
  • قالب Whmcs
  • قالب های دیگر

توجه: تمامی قالب های موجود در این سایت نسخه اصل و بدون هیچ گونه کد مخرب و نال هستند. با قابلیت اپدیت منظم و بدون هیچ گونه قفل گذاری. پس از انتخاب قالب مورد نظر خود می توانید با روش های گفته شده در زیر تماس بگیرید.جهت اطمینان شما عزیزان ابتدا قالب را بر روی وب سایت خود نصب می کنیم و پس از تائید اقدام به خرید محصول نمائید.

شما عزیزان در هر لحظه ای که نیاز به کمک داشته باشید، می توانید از طریق یکی از راه های زیر برای دریافت مشاوره اقدام کنید :

  1. شماره تماس های 09179059350
  2. آیدی های تلگرام dparsaee@

از اینکه لحظاتی از وقت با ارزش خود را برای آشنایی بیشتر با نوع نگاه، تفکر و هدف نهایی ما در وب سایت ووکارت اختصاص داید، بسیار متشکریم و امیدواریم با تلاش و خدمت صادقانه بتوانیم در این امر برترین باشم .

تبلیغات
تبلیغات

سفارش تبلیغات

کلیک کنید