توجه! کلیه قالب ها به زبان انگلیسی می باشد و در صورتی که خواستید می توانید به واحد ترجمه مراجعه کنید
قالب وردپرس Arkitek

قالب وردپرس Arkitek یک قالب بسیار زیبا برای کسانی است که شرکت‌هایی در حوزه معماری دارند و می‌خواهند پروژه‌ها و فعالیت‌های خود را در قالب یک وب سایت جذاب به مشتری‌های خود ارائه دهند.

طراحان این قالب ساخته خود را به این شکل بیان می‌کنند: این قالب از همه مرورگرها پشتیبانی می‌کند و بسیاری از ویژگی‌های ضروری وجود دارد که ما به قالب اضافه کرده‌ایم که این قالب را از قالب‌های دیگر متفاوت می‌کند. ما فکر می کنیم که این بهترین قالب معماری خواهد بود. طراحی قالب بسیار سازگار است. اگر به دنبال بهترین قالب معماری هستید، باید این تم Arkitek را به دلیل طراحی و بخش کامل قالب Arkitek خریداری کنید. حدود 50+ افزونه سفارشی برای تم Arkitek ساخته است.

برای مشاهده دمو قالب Arkitek کلیک کنید

قالب وردپرس Arkitek

هر مشتری می‌تواند بدون هیچ دانش قبلی از موضوع استفاده کند. بیش از 17 صفحه اضافه شده است. همچنین، 3 تنوع صفحه اصلی مختلف با موضوع Arkitek اضافه شده است. قالب Arkitek  صد در صد واکنش گرا و ریسپانسیو است.

این بهترین تم داخلی و معماری در بازار خواهد بود. بنابراین افرادی که می‌خواهند یک وب سایت برای دکوراسیون داخلی و یا معماری راه اندازی کنند، این قالب می‌تواند انتخاب مناسبی برای آنها باشد.


حتماً شما هم افرادی را می‌شناسید که علی‌رغم تلاش‌ها و فعالیت‌هایی که برای کسب و کارهای خود در سایت‌های فروشگاهی داشتند ولی متاسفانه کمترین بازدهی را کسب کرده‌اند و به همین خاطر رفته رفته مشتری‌های آنها کم و کمتر شده و در نتیجه بعد از سال‌ها مجبور به پایان فعالیت خود و بستن وب‌سایت‌شان شده‌اند!

امّا چرا این اتفاق‌ها رخ می‌دهد؟

زیبایی قالب

  • همانطور که می‌دانید یکی از مواردی که به شما کمک می‌کند یک وب سایت فروشگاهی موفق و پردرآمد داشته باشید یک قالب و یا ظاهر بسیار زیبا برای وب‌سایت فروشگاهی‌تان است که بتواند در نگاه اول مشتری را به خود جذب کند و نه اینکه بخاطر شلوغی‌های بیش از حد و نداشتن زیبایی لازم مراجعه کننده را در همان لحظه ورود به فکر بازگشت بی‌اندازد!

سرعت قالب

  • بعد از زیبایی ظاهری می‌توان گفت سرعت وب‌سایت‌تان نیز بسیار مهم است چرا که هم برای گوگل این موضوع مهم است و هم برای مشتری‌ها، چرا که اگر قالبی غیر استاندارد و کم سرعت برای وب‌سایت خود استفاده کنید، باعث می‌شود مدت زمان بارگزاری وب سایت شما بسیار طولانی شود که این نیز باعث فرار مشتری‌های شما خواهد شد.

ریسپانسیو بودن قالب

  • امروزه با توجه به اینکه موبایل‌ها جای کامپیوترها و لپ‌تاپ ها را تا حدود زیادی گرفته‌اند، اگر قالب وب‌سایت‌تتان ریسپانسیو نباشد (وب سایت در لپ تاپ، تبلت و موبایل استاندارد سازی نشود) باعث افت رتبه چه در نتایج گوگل و چه در مشتری‌های‌تان خواهد شد.
    چرا که مشتری‌ها در موبایل‌های خود نمی‌توانند به راحتی وب‌سایت‌تتان را ببینند و یا محصولی را انتخاب و نسبت به خرید آن اقدام کنند.

و امّا چنین قالب‌هایی را از کجا تهیه کنیم؟

حتماً برای شما هم پیش آمده که از یک قالب خارجی خوشتان آماده باشد ولی به دلیل تحریم‌ها و یا قیمت‌های بالای دلاری آنها نتوانید موفق به خرید چنین قالب‌هایی شوید!
به همین خاطر هدف ما در سایت قالب خارجی ووکارت، ارائه نسخه اصلی قالب‌های خارجی به دوست‌داران وردپرس است که بتوانند به راحتی به قالب‌های قدرتمند و زیبای خارجی و همینطور با قیمت بسیار کمتر دسترسی داشته باشند!

در صورت داشتن هر گونه پرسش و سفارش خرید نیز می‌توانید به برقراری ارتباط با کارشناسان با تجربه و متخصص ما بپردازید.

توجه: تمامی قالب های موجود در این سایت نسخه اصل و کاملا ایمن هستند. با قابلیت آپدیت منظم و بدون هیچ گونه قفل گذاری. پس از انتخاب قالب مورد نظر خود می توانید با روش های گفته شده در زیر تماس بگیرید.
جهت اطمینان شما عزیزان ابتدا قالب را بر روی وب سایت خود نصب می کنیم و پس از تائید اقدام به خرید محصول نمائید.

قالب های مشابه
فرم نظر
تبلیغات
تبلیغات

سفارش تبلیغات

کلیک کنید