توجه! کلیه قالب ها به زبان انگلیسی می باشد و در صورتی که خواستید می توانید به واحد ترجمه مراجعه کنید

قالب وردپرس Pleader

Pleader – قالب وردپرس خدمات حقوقی

Pleader یک قالب وردپرس حقوقی جدید ریسپانسیو است. این یک طراحی کاملاً جدید و تمیز است. بسیاری از توابع و بهترین ویژگی ها در قالب وجود دارد. تم به طور کامل از نسخه RTL پشتیبانی می کند. ما قالب را توسط صفحه ساز المنتور ایجاد کرده ایم.

قالب وردپرس Pleader

Pleader – Law Service WordPress Theme

بالای 85 افزونه مشتری دارید که به شما کمک می کند یک وب سایت خوب ایجاد کنید. شما می توانید برای هر نوع نسخه وب سایت دیگری از این قالب استفاده کنید. زیرا ما همه چیز قالب را پشتیبانی می کنیم. مشتری نیاز به هیچ دانشی برای قالب ندارد. قالب همچنین توسعه دهنده دوستانه است.

هدف ما در سایت قالب خارجی ووکارت، ارائه نسخه اصلی قالب های خارجی به دوستداران  پلتفرم های مختلف است. در صورت داشتن هر گونه پرسش و سفارش خرید می توانید به برقراری ارتباط با کارشناسان با تجربه و متخصص ما بپردازید.

منبع

توجه: تمامی قالب های موجود در این سایت نسخه اصل و کاملا ایمن هستند. با قابلیت اپدیت منظم و بدون هیچ گونه قفل گذاری. پس از انتخاب قالب مورد نظر خود می ت وانید با روش های گفته شده در زیر تماس بگیرید.جهت اطمینان شما عزیزان ابتدا ق الب را بر روی وب سایت خود نصب می کنیم و پس از تائید اقدام به خرید محصول نما ئید.

قالب های مشایه
قالب وردپرس Solar Installation

قالب وردپرس Solar Installation

نویسنده : adnk
15 بازدید تا الان
قالب وردپرس Workshop Tools Store

قالب وردپرس Workshop Tools Store

نویسنده : adnk
21 بازدید تا الان
قالب وردپرس Valerie

قالب وردپرس Valerie

نویسنده : adnk
22 بازدید تا الان
فرم نظر
تبلیغات
تبلیغات

سفارش تبلیغات

کلیک کنید